RSS kocka-info.cz Novinky na kocka-info.cz <![CDATA[Gucci něco o sobě]]> ]]> Tue, 07 Nov 2017 15:49:07 GMT <![CDATA[Vzpomínka na přítele]]> ]]> Sun, 09 Apr 2017 19:09:35 GMT <![CDATA[Kniha-Sedni si a nedělej nic.Jako KOČKA-Li Č-Čchang]]> Li Č-Čchang patří k těm autorům, kteří svou moudrost, kromě svého kulturního původu, odvíjí také od moudrosti svého kocoura. Od koček se můžeme učit, k jinému závěru žádný milovník koček jednoduše dojít nemůže. Autor si tedy získal moje sympatie hned na počátku díky tomu, že čtenáři představil svou lásku ke kočkám. A rozvíjí se nám návod, příjemné čtení a když si zachováme vědomí té kočičky vedle nás, tak i snad jedno ze zajímavých proniknutí do kočičí duše.

]]>
Mon, 27 Mar 2017 18:38:42 GMT
<![CDATA[Článek od pana Vlasáka]]> Dobrý den, už dlouho jsem na web Adélky nic nepsal...
]]>
Mon, 27 Feb 2017 00:31:32 GMT
<![CDATA[Lednová výstava opuštěných koček]]> sobota a neděle 21.1. a 22.1.2017 / Praha Stodůlky
]]>
Mon, 09 Jan 2017 08:30:11 GMT
<![CDATA[Útulky se plní...]]> ]]> Mon, 02 Jan 2017 13:30:45 GMT <![CDATA[Adventní umísťovací výstava koček v kavárně U Chlupatýho ducha]]> Tue, 25 Oct 2016 13:16:32 GMT <![CDATA[Vzpomínkový krátký článeček....]]> Z mailu dceři. Před 2 roky.]]> Wed, 21 Sep 2016 14:17:47 GMT <![CDATA[Paraziti]]> ]]> Tue, 12 Jul 2016 06:33:51 GMT <![CDATA[Sedmero rad - Cestujeme se zvířaty]]> Na cestu do zahraničí nezapomeňte pas,
očkování proti vzteklině i přípravek proti
parazitům s repelentním účinkem.]]>
Mon, 11 Jul 2016 09:29:13 GMT
<![CDATA[Pomáháme s providentem]]>
Máme tu jednu prosbu pro akci: Pomáháme s providentem.....
]]>
Wed, 29 Jun 2016 18:56:25 GMT
<![CDATA[Pozvánka na umísťovací výstavu koček]]> ]]> Fri, 15 Apr 2016 07:34:38 GMT <![CDATA[Kocourek Rýša do nabídky]]> Mon, 14 Mar 2016 09:24:58 GMT <![CDATA[Veliká prosba o pomoc-hlavně se šířením této zprávy]]> Fri, 11 Mar 2016 10:48:57 GMT <![CDATA[Na srazu po 30letech - vyprávěla spolužačka: ]]> Thu, 25 Feb 2016 15:02:06 GMT <![CDATA[Opuštěný kocourek]]> Tue, 16 Feb 2016 09:59:13 GMT <![CDATA[Můj nový kamarád]]> K napsání tohoto příspěvku mě navedl titulek na vebu Adélky  -  " HLEDÁ SE MAJITEL ".Příběh nalezeného kotěte, téměř stejný jak se stal nedávno u nás...]]> Thu, 26 Nov 2015 22:07:42 GMT <![CDATA[BAZAR KOCOURA MAXE]]> ]]> Sun, 22 Nov 2015 13:30:41 GMT <![CDATA[Moji malí diblíci]]> Mon, 09 Nov 2015 23:01:10 GMT <![CDATA[Kočičí maminka diblíků]]> ]]> Mon, 09 Nov 2015 23:13:50 GMT